BURADASINIZ: Ana Sayfa » Sigorta Haberleri

Hdı Sigorta, Anneler Gününü ’hdı Anneleri’ İle Birlikte Kutladı!

Tarih

22 Mayıs 2013 Çarşamba

Ekleyen

Sigortamani İçerik Ekibi

 • 7743 izlenme
   

  Hdı Sigorta, Anneler Gününü 'hdı Anneleri' İle Birlikte Kutladı!HDI Sigorta, Anneler Günü dolayısıyla hafta sonu gerçekleştirdiği organizasyonda HDI annelerini bir araya getirdi.

  Anneler Günü kahvaltı organizasyonunda HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu’nun konuşması coşkuyla karşılandı. Kahvaltının ardından, Psikoterapist Nevbahar Atabay’ın yönettiği iş-yaşam dengesi grup çalışması yapıldı. 23 Nisan etkinliği çerçevesinde çocuklarıyla birlikte hayvan barınağına giden HDI anneleri bu organizasyondan da çok memnun kaldıklarını belirttiler. İnsan Kaynakları ve İdari İşler Grup Müdürü Özlem Kalkan şu açıklamayı yaptı:
  “Sürekli ve açık iletişimin yararına inanıyoruz. Çalışanlarımıza değer veriyoruz ve bunu her fırsatta onlara hissettirmek için çalışıyoruz. Onları birebir görüşmelerle tanıyıp, insan kaynağımıza ayna tutuyoruz. “Performa” sistemimizle çalışanlarımızın bireysel katkılarının farkında olmalarını destekliyoruz. İletişimi güçlendirmek için hayata geçirdiğimiz intranet sayfamızdan tüm çalışanlarımız faydalanmakta olup şirket içi birçok kararı bu platformda beraber almak için gayret ediyoruz.”
   
  İhlas Haber Ajansı
   
  Etiketler: hdı, sigorta, anne