BURADASINIZ: Ana Sayfa » Kurumsal » Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Tarih

22 Kasım 2012 Perşembe

Ekleyen

Sigortamani İçerik Ekibi

 • 2812 izlenme
   

  Bu güvenin arkasında 16 yıllık tecrübe yatıyor. GHKM-T (Güven, Hız, Kalite, Memnuniyet) sayesinde sarsılmaz bir temel üzerine inşaa edilmiş olan 'arf sigorta' sektördeki yerini kurumsal değerlerine sahip çıkarak ve bağlı bulunduğu kriterlerden asla taviz vermeyerek, 'yeni nesil sigortacılık'ta bu yöndeki bütün ihtiyaçlara güçlü kadrosuyla günün 24 saati haftanın 7 günü "7/24" sistemiyle acentelerine ve müşterilerine kusursuz bir hizmet sağlıyor.

  Çağımızın vazgeçilmezi 'zaman'ı sahip olduğu güçlü teknolojik altyapısıyla destekleyen 'arf sigorta' acentelikler ve bağlı olduğu şirketlerle sürekli içiçe ve kontakt halinde olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına net ve eksiksiz bir şekilde cevap vermektedir.
  16 yılın her anı göstermiştir ki 'arf sigorta'ya bağlı olarak çalışan acenteler, hizmeti en hızlı, eksiksiz, güleryüzlü ve profesyonel bir şekilde almış ve bunun neticesinde ortaya güzel ilişkiler çıkmıştır. Ve gelecek daha nice seneler de gösterecektir ki 'GHKM-T' ile birbirinden ayrılması zor olan bu bağlılıklar 'arf sigorta' aracılığıyla geleceğe en güzel şekilde taşınacak ve bu yönde bir köprü vazifesi görecektir. Arf Sigorta.com Arif İdeal Sigorta'nın patentli markası ve web sitesidir.
  Etiketler: güven, sigorta, biz